پیام ریاست دانشکده

 | تاریخ ارسال: 1398/11/13 | 


بسمه تعالی

دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همت والای اعضاء توانمند هیئت علمی، کارکنان خدوم و زحمت کش، سال هاست که به ارائه خدمات در عرصه آموزش و پژوهش به دانشجویان فرهیختۀ خود پرداخته است.
این دانشکده با برخورداری از مجموعه ای از اساتید مبرز و متعهد و نیز همکاری متخصصان برجستۀ صنعت، تنها دانشکده مهندسی نفت در کشور است که در کلیه گرایش های مهندسی نفت (اکتشاف، مخازن هیدروکربنی، بهره برداری، حفاری و تجهیزات) با استفاده از بالاترین ظرفیت ها و امکانات آموزشی توانسته تاکنون دانشجویان بسیاری تربیت کند و فارغ التحصیلان این دانشکده امروزه بعنوان اعضای هیئت علمی در سایر دانشگاه ها و همچنین در صنایع مختلف نفتی مشغول خدمت هستند.
اهتمام ما بر این بوده است تا با ارائه بهترین خدمات آموزشی و بکارگیری دانشجویان در انجام پروژه های صنعتی، و راه اندازی شرکت های دانش بنیان، توانمندی علمی و عملی آن ها را جهت ورود به عرصه های خدمت به صنعت و دانشگاه افزایش دهد.
آرزوی آن دارم که تحت عنایت بیکران الهی، با مدیریت و برنامه ریزی کارآمد و با استفاده از کلیه ظرفیت ها بتوانیم جایگاه دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر را به بلندای نام آن برسانیم.
از همه اساتید فرهیخته، دانشجویان نخبه، و کارکنان پرتلاش دانشکده به پاس زحمات و تلاش هایی که در مسیر ارتقاء این مجموعه انجام می دهند قدردانی می کنم.
 
رَبَّنَا تَقَبَّلْ مِنَّا إِنَّکَ أَنتَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ
وَتُبْ عَلَیْنَآ إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیمُ
 
احمدرضا ربانی
رئیس دانشکده مهندسی نفت


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1350 بار   |   دفعات چاپ: 143 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر