برگزاری مسابقه کتابخوانی « انتخابات در اندیشه امام خمینی» همزمان با سی و دومین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب

 | تاریخ ارسال: 1400/3/13 | 
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی ورسه ای از برگزاری مسابقه کتابخوانی « انتخابات در اندیشه امام خمینی (ره)» خبر داد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: در آستانه سی و دومین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ سازمان دانشجویان این واحد با همکاری مدیریت امورفرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مسابقه ای را از مجموعه کتاب تبیان با موضوع انتخابات که توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) تدوین شده است؛ طرح ریزی نمودند که دانشجویان و اقشار دانشگاهی می توانند با شرکت در آن، با روش و رویکردهای  آن امام گرانقدر درخصوص انتخابات و نقش مردم، مسئولان و وظایف و تکالیف آن ها آشنا شوند. 

ورسه ای با اشاره به بیانیه «گام دوم انقلاب اسلامی» که در آن مقام معظم رهبری یکی از برکات هفت گانه انقلاب اسلامی را به اوج رساندن مشارکت مردمی عنوان داشتند خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات و مشارکت هر فرد در تعیین سرنوشت خود یک امر عقلایی و منطقی است که در نظام جمهوری اسلامی ایران این مسئله یک تکلیف الهی نیز نامیده می شود چرا که می تواند به پیشبرد و اعتلای دین اسلام در پرتو اقبال عمومی یا همان جمهوریت منجر شود.
گفتنی است؛ همه علاقمندان اعم از دانشجویان، کارکنان، جهادگران و اساتید محترم دانشگاه های سراسر کشور می توانند جهت دسترسی به فایل کتاب « انتخابات در اندیشه امام خمینی (ره) » به کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس jd_aut و یا سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به آدرس farhangi.aut.ac.ir  مراجعه نمایند. در پایان این مسابقات به ۵ نفر برتر به قید قرعه هدایای اهدا خواهد شد.